Przeżyj weekend jako gwiazda polskiej sceny. Przygotuj się i wystaw sztukę z zawodowymi aktorami na scenie teatru. Poznaj triki stosowane przez największe gwiazdy. Naucz się perfekcyjnych technik rozmowy, skupienia uwagi, pracy ciałem i przestrzenią. Popraw swoją kreatywność i umiejętność improwizacji.
Warsztaty OxyTheatre pokażą Ci, jak sprzedać swoje silne i słabe strony.
OXY THEATRE to warsztaty skupione na wykorzystywaniu konkretnych umiejętności niezbednych dla sprzedawcy i managera. OXY THEATRE to przedstawienie teatralne realizowane przez kilkunastoosobową grupę Twoich pracowników przy znaczącej pomocy gwiazd polskiego show-biznesu.
 
W trakcie warsztatów OXY THEATRE uczestnicy opanują szereg umiejętności niezbędnych przy kreowaniu wizerunku m.in. impostacja głosu, praktyczna praca ciałem, czy skupienie uwagi
publiczności.
 
Samo wystawienie sztuki na deskach prawdziwego teatru
gwarantuje niezapomniane przeżycia i uczy jak wykorzystać swoje silne i słabe strony.
 
Przygotowanie sztuki w 2 dni wymagać będzie od uczestników integracji, skupienia, zrozumienia zasad “sprzedaży siebie” i pracy ze sceną.
 
Ponieważ odpowiednio opracowane teksty pozostawiają wiele przestrzeni na indywidualną ekspresję - każdy z uczestników będzie mógł się wykazać kreatywnością i improwizacją.
 
Warsztaty OXY THEATRE od pierwszej próby do samego przedstawienia będą uwieczniane na taśmie filmowej, a następnie wręczane uczestnikom. W ten sposób każdy sam będzie mógł przekonać się, jak radzi sobie w sytuacjach stresowych.